رویداد ایده بازار تقاضا محور حوزه ارگونومی ایران

۱۴۰۲/۰۸/۱۰ ۰۹:۳۳

نوشته شده توسط احسان احسان در چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ ساعت ۰۹:۳۳

به منظور ایجاد ارزش افزوده برای صنایع و سازمان‌ها، «نخستین رویداد ایده بازار تقاضامحور ارگونومی» در قالب چالش معکوس در حاشیه چهارمین همایش بین المللی و پنجمین همایش دوسالانه ارگونومی ایران با هدف بهبود ارتباط بین صنعت و دانشگاه، شناسایی مسائل فنی ارگونومیکی محیط‌های کاری و ارائهی راه حل های خلاقانه/ فناورانه برای مسائل ذکر شده از سوی علاقه مندان ارگونومی برگزار میگردد.

از کلیه صنایع و سازمان ها دعوت به عمل می آوریم از این فرصت ارزشمند استفاده نموده، مسئله های فنی خود در حوزه ارگونومی که تاکنون راهکاری برای آن نیافته اید یا به دنبال راهکار بهتری هستید را از طریق سایت برای ما ارسال نموده تا در معرض دید ایده پردازان، متخصصین ارگونومی، اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان این رشته قرار گرفته و بدین ترتیب، ایده های مختلف برای رفع/ بهبود مشکل ارگونومی سازمان شما، جمع آوری و از بین آن ها بهترین ایده با مشارکت خود شما انتخاب گردد. فرم اظهارنامه بیان مشکل فنی پس از ثبت نام در سایت همایش، در صفحه رویداد ایده بازار قابل دسترس است.

قابل ذکر است نام سازمان/ شرکت برای ایده پردازان در صورت عدم تمایل سازمان نمایش داده نمی شود.

شما میتوانید سؤالات، پیشنهادات و انتقادات سازنده یا محدودیتهای خود را (مثلاً نیاز به زمان بیشتر یا راهنمایی برای تبیین مشکل فنی ارگونومی سازمان) از طریق شماره همراه 09362242143در واتساپ/ تلگرام/ سروش در میان بگذارید.

جهت بهره‌مندی از آخرین یافته‌ها و بهترین راه‌حل فنی برای مسائل فنی مورد درخواست محیط کار و شغل حیطه سازمانی خود، با تکمیل فرم‌های مربوطه این رویداد ملی مشارکت فرمایید.

جهت ارسال فرم اظهارنامه‌ی بیان مشکل فنی، پس از ثبت نام در سایت، از طریق فرم زیر اقدام فرمائید.

ارسال اظهارنامه‌ی بیان مشکل فنی

 

مشکلات فنی دریافت شده

عنوان طرح ارسال کننده موضوع دریافت فایل
تاکنون موردی تایید نشده است.      

 

اگر راه حل فناورانه برای هر کدام از موارد و مشکلات فنی مطرح شده فوق دارید، می توانید از طریق فرم زیر در رویداد شرکت نمایید.

فرم اظهارنامه‌ی راه‌حل فناورانه

 

 

دانلود ضمیمه 1
ایده بازار

دیدگاه ها (0)

تاکنون دیدگاهی منتشر نشده است. شما اولین نفر باشید!

ارسال یک دیدگاه

ارسال دیدگاه توسط مدیریت بسته شده است.